Znalazły dom

Suka
Siarka to średnia i kudłata suczka, która przebywała w stadzie z Kleszczem i Plastusiem. Przyjaźnie nastawiona do ludzi, nieco dominująca w stosunku do innych psów.
Para
Suczka i piesek po średniej mamie, odrobaczone, odpchlone i zaczepione. Wesołe, chętne do kontaktu z człowiekiem.
Suka
Nowa, jeszcze bezimienna suczka w schronisku. Łagodna, ale lękliwa.
Pies
Strzępek jest drobniutkim (ok 5kg) kudłatym pieskiem. Jego sierść wymaga bieżącej pielęgnacji. Trochę nieufny, ale nie jest lękliwy. Pozwala się głaskać i brać na ręce. Dogaduje się z suczkami, raczej spokojny.
Suka
Rolka to malutka, kudłata i wesoła sunieczka. Raczej uległa, dogaduje się z pieskami i suczkami. Uwielbia być głaskana, brana na ręce. Jest bardzo delikatna, ale raczej nielękliwa.
Pies
Metro to pies w typie owczarka, dość duży, ale jeszcze nie nabrał masy. Bardzo zainteresowany kontaktem z ludźmi, nie jest agresywny, jedynie odrobinę lękliwy. Na wybiegu...jak to metro- czasem się zatrzymuje :) Pełen energii, pozytywnych wibracji, które powinny zostać odpowiednio ukierunkowane przez opiekunów. Pies, który w przyszłości może zostać wiernym kompanem wędrówek,…
Pies
Andrucik to średni pies (do 20kg). Uwielbia swoją opiekunkę, lubi się z nią bawić, w stosunku do obcych początkowo nieufny, potrzebuje kilkunastu minut i zachęty, aby się przekonać, że nikt go nie skrzywdzi. Jest psem umiarkowanie energicznym. Uczy się chodzić na smyczy.
Pies
Krzywy czy to jamnik, czy to spaniel? A może przydługi spaniel na krzywych, krótkich łapkach? Waży około 10 kilogramów, ma piękną sierść wymagającą pielęgnacji. Przyjazny i chętny do kontaktu nawet z osobami, które widzi pierwszy raz. Radosny, wpatrzony w człowieka. Dziarsko maszeruje na smyczy, od czasu do czasu nabiera rozpędu, ale nawet jak nieco pociągnie, to zaraz hamuje…
Pies
Złoty to pies średniej wielkości (pomiędzy spanielem a goldenem). Ciągle w ruchu, rozpiera go energia. Zakochany w człowieku, podskakuje aby polizać w nos, łasy na głaskanie i smaczki. Dogaduje się z suczkami. Ładnie chodzi na smyczy.
Pies
Inspektor to cudowny, przyjacielski pies. Duży, waga około 40 kg, z ogromną ilością futra. Dość spokojny jak na młodego psa, lubi pieszczoty, nie jest lękliwy. Ponieważ przebywa na kwarantannie, nie jest sprawdzony w kontaktach z innymi psami, ani nie wiemy jak radzi sobie na smyczy.