Znalazły dom

Pies
Przecudny, choć okropnie zaniedbany. Nie protestował, kiedy wolontariusze rozczesywali jego skołtunioną, zimowa sierść, stał grzecznie i pozwalał na zabiegi pielęgnacyjne. Na spacerze początkowo niepewny, pod koniec już dziarsko szedł na smyczy. Będzie z niego super pies, bo ma w sobie owczarkowy potencjał. Pierwsze nasze obserwacje: przyjazny, zapatrzony w człowieka, pies o…
Pies
Kminek to pozytywny piesek, z radością wita opiekunów, łasy na pieszczoty. Dogaduje się z suczkami, z samcami póki co nie był sprawdzony.
Pies
Pudzian to słodki terierkowaty psiaczek. Jest prawie całkiem niewidomy, dlatego może mieć problem w relacjach z innymi psami. Do ludzi jest ok. Waży ok. 6 kg.
Suka
Cytrynka to jeszcze wesoły, rozbrykany szczenior. Wszędzie jej pełno. Kocha ludzi i zabawy z psami.
Suka
Szczeniak, sympatyczna suczka do adopcji. Przebywa w domu tymczasowym z kotami, z drobiem.
Suka
Nieco wystraszona suczka, niewielka, raczej "niskopodłogowa". Dogaduje się z innymi psami. Do domu bez małych dzieci, potrzebuje spokoju, aby nabrać zaufania.
Suka
Greta to niewielka i drobniutka suczka, która zdecydowanie powinna jeszcze przytyć (teraz waży około 6 kg). Z początku nieufna w kontakcie z kimś obcym, ale po chwili się przekonuje, jest bardzo delikatna. Dogaduje się z innymi pieska i i suczkami, ale nie daje zaglądać sobie do miski.
Suka
Porzucona suczka, rodzice nieznani. Bardzo lgnie do człowieka, uwielbia przebywać w domu.
Suka
Siarka to średnia i kudłata suczka, która przebywała w stadzie z Kleszczem i Plastusiem. Przyjaźnie nastawiona do ludzi, nieco dominująca w stosunku do innych psów.
Para
Suczka i piesek po średniej mamie, odrobaczone, odpchlone i zaczepione. Wesołe, chętne do kontaktu z człowiekiem.