Znalazły dom

Pies
 Na razie się poznajemy, bo jest jeszcze świeżakiem. Ze wstępnych obserwacji daje się poznać, jako spokojnego, przytulnego psiaka. Nie wykazuje agresji przy zabiegach pielęgnacyjnych. Myślę, że dogada się ze spokojniejszym, opanowanym psem.
Pies
Podgrzybek, młody, większy psiak. Bardzo sympatyczny, proludzki zwierz. Również jest nowy, ale z początkowych obserwacji rozkochuje w sobie człowieka. Jest bardzo posłuszny, pracuje z człowiekiem. Uwielbia przytulanki, pięknie zachowuje czystość.
Suka
 Rzęska jest łagodna, nieśmiała w stosunku do obcych, ale widać,że pragnie kontaktu. W stosunku do wolontariuszy bardziej odważna, ale też jeszcze trochę ostrożna. Delikatna z budowy i charakteru. Doskonale dogaduje się z suczką z którą jest w kojcu. W schronisku od niedawna i przez ten czas zrobiła ogromne postępy, bo gdy przyjechała siedziała razem ze swoją mama w budzie,…
Pies
Typowy przedstawiciel rasy jest zawsze pełen energii, dokładnie obserwuje otoczenie i żywo reaguje na wszelkie zmiany. Uwielbia aktywność i zabawę na świeżym powietrzu. Powinien jednak bardzo dobrze opanować przywołanie, zanim zostanie spuszczony ze smyczy . Jest wytrzymały i zdeterminowany. Brak dostatecznej aktywności fizycznej często prowadzi do niesforności pupila.…
Pies
Pies mały, do połowy łydki. Radość na czterech krótkich łapkach, łagodny, kontaktowy niewielki piesek. Kocha ludzi, lubi się przytulać, uwielbia głaskanko, domaga się pieszczot , ale nie jest nachalny. Na spacerze wprawdzie żywo zainteresowany zapachami, ale wystarczy się odezwać a zaraz podbiega, radośnie machając ogonkiem. Super pies rodzinny.
Pies
GRANIT to nowy lokator przytuliska. Dopiero się poznajemy. Jak na razie okazuje się pieskiem spokojnym, przyjaznym. Potrzebuje trochę czasu na spokojna aklimatyzacje w nowym miejscu. Jest średniej wielkości, sięga do połowy łydki, ma krótkie łapki.
Suka
Mała, sięgająca do połowy łydki suczka. Kochana, radosna, tulaśna, aktywna. Chodzi na smyczy. Stosunek do innych psów raczej pozytywny, choć zaczepiona odszczekuje się nawet wielkopsom.
Para
Szczeniaki w domu tymczasowym
Suka
Odrobaczone i zaczepione.
Pies
Piesek ma amputowaną tylną łapkę. Jest wykastrowany.