Psi kalendarz literacki 2022

Nie wiemy, jak Wy, ale my nie wyobrażamy sobie 2022 roku bez... "Psiego kalendarza literackiego. Bezdomniaki z Rytlowa". Bo wiadomo: pieski są najważniejsze, a my pieskom lubimy pomagać!

Wpływy ze sprzedaży "Psiego kalendarza..." w całości przeznaczymy na opiekę nad psimi seniorami mieszkającymi w Przytulisku dla bezdomnych zwierząt "Psy Pani Magdy" w Rytlowie.

Jeśli chcecie wesprzeć to niesamowite miejsce i przebywających w Rytlowie psich staruszków, wystarczy, że wpłacicie 39,99 zł na konto:

Magdalena Stojek
nr konta: 79 1020 2629 0000 9302 0440 4810
z dopiskiem: Darowizna na Bezdomniaki z Rytlowa
i prześlecie potwierdzenie wpłaty wraz z adresem, na który chcecie otrzymać kalendarz. Potwierdzenie wysłać należy na adres: psikalendarzliteracki@gmail.com

W tym roku "Psi kalendarz..." pojawia się nieco później niż zwykle, dlatego zamiast dwunastu miesięcy, będzie w nim miesięcy trzynaście: od stycznia 2022 do stycznia 2023:-) Wysyłkę kalendarzy rozpoczniemy 30 stycznia. Mamy nadzieję, że trzecia edycja kalendarza sprawi Wam tyle frajdy i przyniesie tyle dobra, ile jego dwie poprzedniczki.

"Psi kalendarz literacki. Bezdomniaki z Rytlowa" to wspólna inicjatywa Teatr Nowy Proxima w Krakowie i Fundacja Miasto Literatury; szczególne podziękowania dla Marcin Oliva Soto za wspaniałe psie portrety, Prince Negatif za projekt kalendarza, Olga Brzezinska za wsparcie w jego tworzeniu i wymyślaniu i Tomek Kirenczuk i Dana Bień za ich zaangażowanie w działania na rzecz psich bezdomniaków! I tę wspaniałą inicjatywę, którą po raz trzeci się z Wami dzielimy!