Znalazły dom

Pies
Tor trafił już do nowego domu.
Suka
Malaga znalazła już swój dom. Do Przytuliska trafiła ze swoim bratem Tikim, który nadal przebywa w Rytlowie.
Pies
Wspaniały i pełny energii pies, który znalazł już swój dom.
Pies
Pompuś to młody około 4-5 letni piesek. Piesek został zabrany z bardzo złych warunków, szuka kochającego domu. Troszkę przestraszony, ale jest coraz lepiej. Bardzo lgnie do człowieka (gdy już się przyzwyczai), ładnie chodzi na smyczy. Zaszczepiony, odrobaczony i odpchlony.
Pies
Skiba to młody, 3 letni pies. Bardzo łagodny, spokojny, umie chodzić na smyczy. Przyjazny również do innych psów. Bardzo lubi przebywać z człowiekiem, przytulać się. Piesek jest zaszczepiony, odrobaczony i odpchlony.
Pies
Mruczek to około 10 miesięczny pies. Bardzo przyjazny do ludzi, wesoły, lubiący zabawę i spędzanie czasu z człowiekiem. Mruczek nie może trafić do domu z kotami. Z innymi psiakami dogaduję się bardzo dobrze. Umie chodzić na smyczy, jest zaszczepiony, odrobaczony i odpchlony.
Suka
Informacje z lecznicy Arwet w Wieliczce : "Sunia po mnogim urazie miednicy. zwichnięcie biodrowo-krzyżowe, złamania trzonow kosci biodrowych ,złamanie spojenia łonowego, złamanie nasady kosci udowej , złamanie kosci piszczelowej w dodatku przepuklina pachwinowa i oderwany mięsień z uda 😞 mimo mnogich urazów w zaawansowanym stadium zrostu sunia ma szansę na powrót do radosnego…
Suka
Sunieczka zostala zabrana z nieciekawych warunków, od nieciekawego pana :( Ma guza gruczołu mlekowego wielkości pomarańczy. Guz zaczął się już rozpadać :( Przed operacją ma przytyć i będzie miała usuwaną całą listwę. Gdyby ktoś chciał wesprzeć Ajszę można wpłacać na użyczone konto: Stowarzyszenie Nadzieja Na Dom 56 1600 1462 1019 8821 7000 0002 z dopiskiem: Rytlów - Ajsza
Suka
Toleruje inne psy, ładnie chodzi na smyczy. Zachowuje czystość. Do ludzi bardzo przytulaśna. Ma ok. 2-3 lata. Jest zaszczepiona, odrobaczona, odpchlona, zachipowana, wysterylizowana - ma książeczkę zdrowia.
Para
IGŁA I NITKA SĄ JUŻ W NOWYM DOMU :)