MAMBA I DZIADEK MISIO

Poszukuje domu
Płeć
Para
Wirtualny opiekun
Posiada wirtualnego opiekuna
Wirtualnym opiekunem jest
Pani Ksenia i Pan Zbigniew z Zakopanego
Wiek
10 lat

To chyba najpiękniejsza para w schronisku. Porywająca serce w całości.
Mamba i Dziadzio trafili do Rytlowa już jako starsze psiaki. Oboje porzuceni, bezdomni, wałęsający się w chłodzie, głodni i spragnieni. Samotni i czekający na ratunek. W Rytlowie znalazły ratunek, ciepło i...siebie. Trafiły prawie w jednym czasie. Zajęły razem jeden kojec. Pokochały się miłością ogromną. Bez siebie nie potrafiły by już żyć.
Oboje są starsi, ba! starzy jak świat:) Siwi, z ubytkami ząbków, ale tak uroczy że nie da się odejść od nich bez wzruszenia i stosu rozdanych głasków.
Dziadzio jak to facet jest taki troszkę mniej wylewny, ale Mambisia jak na prawdziwą gospodynię przystało wita się z daleka szczerym pięknym uśmiechem! Dokładnie, Mambisia się śmiecha kiedy widzi człowieka :)
Życie obojga nie oszczędzało a dziś mają siebie, i chcielibyśmy aby tak zostało. Są do adopcji tylko w duecie. Zachowują się jak stare dobre małżeństwo- śpią razem, jedzą razem, spacerują razem, razem wygrzewają swoje kosteczki na słońcu.
Nie mają dużych wymagań. Chcą tylko być kochani i mieć domek- razem. By ze sobą być do końca swoich dni.
Czyż ich historia nie jest piękniejsza niż filmy romantyczne? Miłość która nadeszła w jesieni życia, która chce trwać i trwać...
Dla naszych dziadeczków szukamy tylko najlepszego domku. Ciepłego serca, delikatnych dłoni, uśmiechu i dobrego słowa. Kogoś kto tak jak oni siebbie pokochali, pokocha ich oboje na zawsze.